1 Ekim 2015 Perşembe

FARMASİ 2015 EKİM KATALOĞU !

Yeni ürünler ve sürpriz kampanyaları ile Farmasi Ekim Kataloğu sizlere %85'e varan indirimler sunuyor!

Fırsatlar ve ayrıcalıklarla bu dünyanın bir parçası olmak isterseniz aşağıdaki linkten şifrenizi alın ve Online Siparişinizi vermeye hemen başlayın!

ÜYE OLMANIN AVANTAJLARI NELER Mİ!
Farmasi Temsilcisi olmanız durumunda;
*Her ay çıkan FARMASİ KATALOĞU’ ndaki ürünleri artık %33 'e varan indirimle alabilirsiniz.
*%33 indirimli aldığınız ürünleri ve kataloğu -dilerseniz- komşularınıza,kuaförünüze, mahalle bakkalına kısacası bırakabileceğiniz her yere bırakıp sipariş toplayarak katalog fiyatından ürünleri satarak satış kârı elde edersiniz.

*Kendi altınıza yeni üyeler kayıt edebilir, tüm temsilcilerin yapacağı satış cirosu üzerinden artık sınırını kendinizin ve ekibinizin belirleyeceği; 1.000, 2.000, 5.000,10.000 TL ve üzeri her ay size gelecek para kazanırsınız. Türkiye’nin her yerinden temsilci kaydı yapabilir, temsilcilerinizi de başka temsilciler yapmaya yönlendirerek oldukça büyük bir ekip kurabilirsiniz.

Diyelim üye oldunuz?
*Farmasi'de ürün almak yada satış yapmak zorunluluğu bulunmamaktadır. ŞART, KOŞUL talep edilmez, dilediğiniz anda da EK ÜCRET ödemeden kaydınızı iptal edebilirsiniz.

Siz de bu büyük ailede yer alabilir ve ister "ek iş" fırsatını isterseniz de ürünleri "indirimli" alma fırsatından yararlanabilirsiniz!

ÜCRETSİZ KATALOG, SİPARİŞ, ÜYELİK VE ONLİNE ALIŞVERİŞ ŞİFRESİ İÇİN

( Bu katalogdaki fırsatlar 01.10.2015-31.10.2015 Arası Geçerli olup özellikle "Paket Kampanyalı" ürünlerde PK... ile başlayan kodların sipariş verilirken dikkate alınması önemlidir )
Facebook Online Katalog
https://goo.gl/9nzrQf
Online Katalog Mobile/Pc
http://www.farmasiint.com/OnlineKatalog/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

FARMASİ ARALIK 2018 KATALOĞU!

2018 'in SON kataloğu ÇIKTI! Muhteşem  # YENİYIL  Fırsatları, Sezon Sonu İndirimleri, Özel Setler ve Görülmemiş Kampanyalarıyla dopdo...