4 Eylül 2015 Cuma

FARMASİ'DEN %85'E VARAN İNDİRİMLER!

Farmasi, 5 Kıtada 122 Ülkeye İhracat yapan %100 TÜRK şirketidir. 

1950 yılında Dr Cevdet Tuna tarafından Tan Sağlık Hizmetleri olarak sağlık sektörüne ilaç, ham madde, üretim ve ithalat amacı ile kurulan firmamız, 1985 yılında Kozmetik alanındaki ihtiyaç ve talepler doğrultusunda Alize Kozmetik olarak ikinci şirketini kurdu. Tanalize Kozmetik ( Farmasi ) 1995’ten beri müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına cevap vermeyi prensip edinmiştir.
İstanbul Ömerli'deki 40.000 m² alan üzerine kurulu son teknoloji tesislerde günlük 1.000 ton üretim kapasitesine sahip olan Farmasi, ambalajdan doluma bütün üretimi kendisini yaparak 2.000 üzerinde ürün çeşidini ve 122 ülkeye ihraç etmektedir.

Farmasi, 2014 yılında Türkiye'nin İhracaat yapan İLK 1000 FİRMASI arasında KOZMETİK sektöründe LİDER OLARAK yer almaktadır.

Her zaman Dünyada "iyi ve kaliteli" ürünleri "ulaşılabilir fiyatlarla" tüketiciyle buluşturmayı hedefleyen Farmasi Kozmetik yine bu felsefe ile Dünya genelinde Türkiye, Ukrayna ve Amerika başta olmak üzere 8 ülkede satış stratejisini “Doğrudan pazarlama-Networkmarketing” olarak belirlemiştir. "Kullan, Tavsiye et, Kazan!” mantığı ile bugün Dünya üzerinde 350 Bin üzerinde Satış Danışmanı ile Farmasi, Dev bir ailedir.


FARMASİ'DEN EK İŞ FIRSATI!
Farmasi, ev hanımı, öğrenci, öğretmen, doktor, hemşire, işletmeci, kuaför "18 yaşından büyük" kim olursa olsun paraya ihtiyacı olan herkese, çalıştıkları oranda kazanabilecekleri bir iş imkanı sunuyor. Bu iş sabah 8:00 akşam 17:00 gibi mesaili bir iş değildir. Günde 3-4 saatinizi ayırarak istediğiniz esnek zaman aralıklarında yapabileceğiniz bir "Ek İş Fırsatı" sunuyor.

Bu iş fırsatı için Farmasi temsilcisi olmanız yeterli.

Aşağıdaki Online Kayıt Başvuru Formundan bu başvuruyu ücretsiz olarak yapabilirsiniz. 
Başvurunuzun ardından dilerseniz sizi bilgilendiriyor ve iş fırsatını değerlendirmek isterseniz kaydınızı açıyoruz.
Ücretsiz Kayıt olduktan sonra "İLK SİPARİŞİNİZİ verdiğiniz anda olmak üzere" 1 DEFAYA MAHSUS giriş ücreti olarak 1 TL-10 TL ( her ay değişen) bir ücret alınır. Bu ücrette temsili bir başlangıç ücretidir. Farmasi bu ücretin karşılığında HEDİYE bir ürün gönderir ki bu ay-Eylül için- Kepek Karşıtı Şampuan hediyedir!!


ÜYE OLMANIN AVANTAJLARI!
Farmasi Temsilcisi olmanız durumunda;

*Her ay çıkan FARMASİ KATALOĞU’ ndaki ürünleri artık %33 'e varan indirimle alabilirsiniz.
*%33 indirimli aldığınız ürünleri, kataloğu komşularınıza,kuaförünüze, mahalle bakkalına kısacası bırakabileceğiniz her yere bırakıp sipariş toplayarak katalog fiyatından ürünleri satarak satış kârı elde edersiniz.
*Kendi altınıza yeni üyeler kayıt edebilir, tüm temsilcilerin yapacağı satış cirosu üzerinden artık sınırını kendinizin ve ekibinizin belirleyeceği; 1.000, 2.000, 5.000,10.000 TL ve üzeri her ay size gelecek para kazanırsınız. Türkiye’nin her yerinden temsilci kaydı yapabilir, temsilcilerinizi de başka temsilciler yapmaya yönlendirerek oldukça büyük bir ekip kurabilirsiniz.

Diyelim üye oldunuz?
*Farmasi'de ürün almak yada satış yapmak zorunluluğu bulunmamaktadır. ŞART, KOŞUL talep edilmez, dilediğiniz anda da EK ÜCRET ödemeden kaydınızı iptal edebilirsiniz.

Siz de bu büyük ailede yer alabilir ve ister "ek iş" fırsatını isterseniz de ürünleri "indirimli" alma fırsatından yararlanabilirsiniz!

KAYIT, SİPARİŞ, ÜYELİK VE ONLİNE 
ALIŞVERİŞ ŞİFRESİ İÇİNFacebook Online Katalog
Online Katalog Mobile/Pc


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

FARMASİ ARALIK 2018 KATALOĞU!

2018 'in SON kataloğu ÇIKTI! Muhteşem  # YENİYIL  Fırsatları, Sezon Sonu İndirimleri, Özel Setler ve Görülmemiş Kampanyalarıyla dopdo...