8 Haziran 2015 Pazartesi

FARMASİ'DEN YUMURTA PROTEİNLİ ŞAMPUAN!

YEŞİMDEDİ BLOG'DAN
FARMASİ YUMURTA PROTEİNLİ ŞAMPUAN DENEYİMİ!
"..Öncelikle yumurtalı şampuan ıyyy dediğinizi duyar gibiyim ama asla yumurta kokmuyor.Mantığımın almadığı ise renginin sarı oluşu ? Ama sebebini bulmuş değilim.Ürün fotoğrafta gördüğünüz gibi biraz daha jel yapıda,suyla birlikte köpüğe dönüşüyor.Ama şunu belirtmeliyim fazla köpürmüyor yani aslında yavaş köpürüyor ve bu da sizi daha fazla kullanıma itiyor.
Saçlarım işlem görmüş olduğu için genellikle bu tarz besleyici şampuanları tercih ediyorum.
Ürün yumurta proteini ve keratin ile zenginleştirilmiş bir formüle sahip.Ambalajında saçları yumuşattığını,yıpranmış saçları onardığını,saç dökülmelerini engellediğini ve hızlı uzamasına yardımcı olduğu yazıyor.
Benim yorumum ise ; Saçları gerçekten besliyor ve yumuşatıyor.Yıpranmış saçları onarıyor ve saç dökülmesini de engelliyor ancak uzamasına herhangi bir katkıda bulunduğunu sanmıyorum.
Ürün 500 ml ve indirimde yakarsanız çok güzel fiyatlarla alabilirsiniz.Pompalı şisesi fazla kullanımın önüne geçiyor kesinlikle.
Ben zaten genel olarak Farmasi şampuanlarını seviyorum.İndirimde yakalarsanız kesinlikle şans verin derim...."Farmasi ürünlerini 👇%30'a varan indirimlerle almak ister misiniz👇?
Ücretsiz Katalog, İndirimli Sipariş, Kayıt-Üyelik ve Online Alışveriş Şifresi için aşağıdaki formu doldurun, Farmasi'nin doğal dünyasına giriş yapın :
http://goo.gl/KsEsNq
Facebook Online Katalog
https://goo.gl/9nzrQf

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

FARMASİ ARALIK 2018 KATALOĞU!

2018 'in SON kataloğu ÇIKTI! Muhteşem  # YENİYIL  Fırsatları, Sezon Sonu İndirimleri, Özel Setler ve Görülmemiş Kampanyalarıyla dopdo...