28 Nisan 2015 Salı

FARMASİ DR.CEVDET TUNA ÇAY AĞACI BALMI MUCİZESİ!

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Çay Ağacı serisinden; Çay Ağacı Yağı Balmı!Doğal çay ağacı yağı ile zenginleştirilmiş formülü ile cildi yatıştırır ve koruyucu bir bariyer oluşturan bu ürünü dudaklarda, yüzde, tırnak diplerinde, cildinizin kuru ve sert hissedilen her bölgesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.Çay Ağacı Yağı Balmı, hem ciltteki yağlanmayı dengelemesi hem de antiseptik özelliğiyle sivilceleri iyileştirme özelliğinin yanı sıra mükemmel bir nemlendirici ve ferahlatıcı bir ürün.

Minik metal ve çevirmeli kapaklı kutudaki balm ambalajıyla Çay Ağacı Balmını o kadar çok seveceksiniz ki inanın bitince mutlaka yeniden alacaksınız.

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Çay Ağacı Serisi doğal ürünlerini deneyerek cildinizdeki sivilce, akne, kızarık, leke vb. sorunlardan kurtulun!Ücretsiz Katalog, İndirimli Sipariş, Kayıt-Üyelik ve Online Alışveriş Şifresi için aşağıdaki formu doldurun, Farmasi'nin doğal dünyasına giriş yapın : 
http://goo.gl/KsEsNq


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

FARMASİ ARALIK 2018 KATALOĞU!

2018 'in SON kataloğu ÇIKTI! Muhteşem  # YENİYIL  Fırsatları, Sezon Sonu İndirimleri, Özel Setler ve Görülmemiş Kampanyalarıyla dopdo...